Kurumsal

Biz Kimiz? 

 

İMT BİLİŞİM , 2015 yılında Telekomünikasyon Ürünleri alanında hizmet vermek için kurulmuştur. 


İMT BİLİŞİM  şirketi 2015 yılında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai eyaletinde kuruldu. Kuruluşunun ilk yılında gösterdiği üstün performans ile Güney Afrika bölgesinde Samsung Distribütörlüğünü elde etme başarısını gösterdi. Ticari faaliyetlerini ekseriyetle Körfez ülkelerinde gerçekleştiren İMT BİLİŞİM , ihracatta başta Türkiye olmak üzere; Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika dünyanın bütün kıtalarında aktif bir rol izlemektedir.
AMAÇ


İMT BİLİŞİM olarak amacımız Türkiye ve Uluslararası sektörde en güvenilen, en çok tercih edilen, sektörde ilk sırada yer alan Telekomünikasyon şirketi olmak.VİZYON


Sektörde Türkiye’nin bir numaralı Telekomünikasyon şirketi olup; Dünya’da en değerli markalar arasına girerek, dinamik dağıtım anlayışını yakından takip edip yenilenerek büyümek ve müşterilerin beklentilerinin üzerinde hizmeti az maliyet ve yüksek kaliteyle sunmak. Ekip çalışmasının gücüne inanmaktır.


MİSYON


Uluslararası tanınırlığa sahip olan öncü bir şirket olarak müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutmak ve şirketimizin yaptığı çalışmalarla sektörde farkındalık yaratmak. Şirket ilkelerimize sahip çıkıp, uygulayarak en başarılı marka olmak ve sürekli iyileştirmektir.

 


DEĞERLER


 • Müşteri odaklılık:

Tüm davranışlarımızla yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı ve dürüst olmaya özen gösteririz. Bu yüzden müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler gözetiriz.

 

 • Takım çalışmasına inanmak:

Başarı hiçbir zaman tek başına ve hemen gerçekleşmez. Bu yüzden takım olarak mükemmel sonuç için takım ruhuna ınanırız.

 

 • Yenilikçi ve yaratıcı olmak

Her an değişen dünya düzeninde bahanelere yer vermeden anı değerlendirmeye ve yeni fırsatlar oluşturmaktan çekinmeyiz

 

 • Dinamiklik

Boşa harcanacak zamanın varlığına inanmayız, başarılı ve çalışkan ekibimizle geçen her saniyeyi değerlendirmeye özen gösteririz.


 • Ahlak
  Yasalar, genel ahlak kurallar
  ı ve kurumsal çıkarlarımız doğrultusunda her zaman dürüst davranmak.

 

 • Sorumluluk
  Yapt
  ığımız işlerde konuyu ve etkilerini bütünüyle görmek, insiyatif almak ve sonuçlarını üstlenmek

 

 • Değer bilme ve saygı
  İnsan ve emek kıymetini bilerek, geleceğin geçmişten geldiğini unutmamak.

 

 • Olumlu yaklaşım
  Sorunlar
  ı fırsata dönüştürebilmek ve çözüme taşıyabilmek


KURUM KÜLTÜRÜ


İMT BİLİŞİM olarak çalışanlarımıza kendilerini rahat hissedebilecekleri, yüksek motivasyonla çalışabilecekleri bir ortam sunmak önceliğimizdir.

 

Çalışanlarımızla sürekli iletişim halinde olmak, fikirlerine önem vermek yönetimin önem verdiği konulardandır. Çalışma saatleri kurumdakilerin verimli çalışmalarını sağlayacak şekilde düzenlenmiştir.

 


KURUM FELSEFESİ


İMT BİLİŞİM olarak felsefemiz; ürünlerimizi en basit ve kolay yoldan müşterilerimize aktarabilmektir. Müşterilerimize emek ve zaman kaybı yaşatmadan en uygun çözümü güvenli, istikrarlı, bir şekilde ve mümkün olan en kısa sürede sunmaktır. İMT BİLİŞİM , stratejik iletişimi bir üst yönetim fonksiyonu olarak tanımlamaktadır ve bu çerçevede kurumun ihtiyaç ve beklentilerine uygun alanları belirleyerek odaklanmış hizmetler sunmaktadır.

 

Whatsapp Destek Hattı